Čo môžete od nás očakávať?

Za samozrejmosť pokladáme férové jednanie, rodinnú pohodu, a to všetko za rozumnú cenu.

LETO

V lete vám spríjemní atmosféru prostredie, ktoré je obklopené vidieckou prírodou plnou húb, lesných plodov a liečivých rastlín. Pre cyklotúry si u nás môžete zapožičať bicykel. K dispozícii je terasa a altánok s grilom. Po náročnejšej túre, jedle upečenom na grile, či po dobrom vínku, vás spev vtákov a bzukot včiel priam ukolíše k spánku.

Našou snahou je predovšetkým hľadať možnosti, a vždy, pokiaľ to situácia dovoľuje, maximálne vyhovieť vaším prianiam a požiadavkám.

ZIMA

Ak sa k nám vyberiete v zime skvelú atmosféru vám znásobí priestranná, 25 miestna, podlahovým kúrením a krbom na drevo vyhrievaná hala, vybavená TV a Wifi. Nájdete v nej stolové spoločenské hry pre deti a gitaru pre spevuchtivých dospelých. Teplo plápolajúceho krbu a pokoj zahreje najmä po celodennej lyžovačke po pobyte vonku.

V kategórii netradičné zážitky, môžete využiť vyhrievanú drevenú kaďu alebo saunu –  prekvapenie v podobe kúpeľa v exteriéri. Jedinečné čaro má najmä pri ochladzovaní v hlbokom snehu pri mrazivých teplotách. Rezerváciu stačí nahlásiť deň vopred.

Čo od nás neočakávať?

Priestor na bujarú zábavu. Ak hľadáte vhodné miesto, kde by celú noc hrala muzika naplno, kde tečie alkohol potokom, nestrácajte čas a pokračujte v hľadaní ďalej! Poskytujeme totiž ubytovanie a priestor pre relax a oddych. Ďakujeme za pochopenie.