Odpovede na najčastejšie otázky

Zostavili sme zoznam odpovedí na najčastejšie otázky.

Najbližšia reštaurácia?

Najbližšia reštaurácia je pri lyžiarskom stredisku Skicomp Fakľovka (2 km) v susednej obci Jarabina Hostinec u Jara (4 km) alebo v Starej Ľubovni Salaš u Franka (9 km).

Môžem sa ubytovať so psom?

Z hygienických dôvodov sa nie je možné ubytovať s domácim zvieraťom. Ďakujeme z pochopenie.

Kuchyňa a potraviny?

Apartmán je vybavený samostatnou, kompletne zariadenou kuchyňou so štandardným príslušenstvom. Kuchyňa v časti “Izby” je tak isto zariadená a vybavená štandardným príslušenstvom. (mikrovlnka, kanvica, chladnička, sporák, hrnce, taniere, poháre, príbory…) Doniesť so sebou si treba iba potraviny a ingrediencie na prípadné varenie alebo gril. Na požiadanie vieme zabezpečiť stravu podľa vašich predstáv.

Čo si mám priniesť so sebou?

Vačšinou stačia osobné hygienické potreby. Ak si želáte využiť aj vyhrievanú kaďu, doneste si so sebou župan, plavky a šľapky, prípadne ešte čiapku (najlepšie bavlnenú).

Požičovňa bicyklov?

Bicykel si môžete zapožičať priamo u nás. Ubytovaným hosťom poskytujeme exkluzívne zľavy na požičanie bicykla.

Ako ďaleko je Lyžiarske stedisko od Ubytovania Naďa?

Najbližšie Lyžiarske stredisko Skicomp Fakľovka je od nás vzdialené 15-20 min. príjemnej prechádzky (2 km).

Potrebujem zimné reťaze na auto?

V čase mrazov je na cestách udupaná vrstva snehu. Z 90% nie sú nutné zimné reťaze, avšak vždy je dobré ich mať v zálohe. Dôležité je vyhnúť sa prudkým reakciám, čiže hlavne spomaľte, citlivo s plynovým pedálom a brzdite čo najjemnejšie.

Ako ďaleko je Hora Zvir od Ubytovania Naďa?

Hora Zvir je vzdialená od Ubytovania Naďa 6 km. Dostanete sa tam autom (5 min.), bicyklom (cca 15-20 min. a cesta naspäť 10 min. dolu kopcom), pešo (1 hod.).